פתרונות לכיבוי אש אוטומטי

כיבוי אש אוטומטי – הדרך היעילה והמהירה למניעת שריפה

אם לא משתלטים על אש במהירות, היא עלולה לפגוע ללא תקנה בכל מה שסביבה. מכאן החשיבות הגבוהה של התקנת מערכת כיבוי אש אוטומטית, במיוחד כאשר מדובר בחומרים ובסיטואציות רגישות. לשם כך, מומלץ להתקין בכל מקום רלוונטי מיכל כיבוי אש אוטומטי.

 

מה זה מיכל כיבוי אש אוטומטי?

מדובר על מערכת כיבוי אוטומטית הפועלת באופן עצמאי, ללא צורך בהתערבות אדם. פעולת הכיבוי מתבצעת באמצעות חומר ייעודי כמו גז. המיכל מצויד בגלאי חום, שמפעיל את את המערכת בטמפרטורה של 79 מעלות צלזיוס. בשלב זה, שסתום המיכל נפתח, משחרר את הגז ומכבה את האש.

 

היתרונות של מיכל לכיבוי אש אוטומטי

הנה כמה סיבות להתקין מיכל המופעל אוטומטית בעת התלקחות אש:

  • מערכת עצמאית – היכולת של המיכל לזהות את השריפה בשלביה המוקדמים ולפעול ללא צורך בסיוע אנושי, היא קריטית להשתלטות מהירה על האש ולמניעת נזקים.
  • פעילה מסביב לשעון – מערכת אוטומטית זמינה 24 שעות ביממה, כך שהיא מספקת הגנה מלאה גם כשאין אנשים בסביבה.
  • גדלים שונים – ניתן להתאים את המיכל לכל חלל ולהתקין אותו בקלות, על ידי מתקין מורשה.

 

טיפטרוניק מוצרי הנדסה – מערכות כיבוי אש אוטומטיות

על מנת לספק ללקוחותינו את המיגון הטוב ביותר, אנחנו ב"טיפטרוניק" מציעים סדרה של מטפי כיבוי אש אוטומטיים ואיכותיים, מתוצרת fireboy. הם מיועדים לכיבוי שריפות ללא מגע יד אדם בתוך 10 שניות, באמצעות גז ש"חונק" את האש ללא גרימת נזק. בין היתר הם מתאימים לשימוש בכלי שיט, חדרי שרתים למחשבים, ארונות חשמל, חדרי גנרטורים ועוד. אם אתם זקוקים להגנה מפני אש, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר וליהנות מהביטחון שמספקת מערכת אוטומטית לכיבוי שריפות.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן