דלתות אוטומטיות תוצרת חברת DOORSON סלובניה

דלתות אוטומטיות של חברת DOORSON  סלובניה מיובאות באופן בלעדי לישראל ע"י חברת

 "טיפטרוניק פתרונות הנדסה בע"מ"  מותקנות לפי תו תקן גרמני ואירופאי .   

לחברתנו ניסיון רב בהתקנת כל סוגי הדלתות האוטומטיות ואף מייעצת לאדריכלים רבים בתחום, דלתות כאלו מותקנות גם במשרד הביטחון, בבתי חולים בכל רחבי הארץ , בנקים ,ברשתות מזון, בחנויות יוקרה ועוד. אחד מיתרונותיה הבולטים דלת אוטומטית שומרת לכם הלקוחות על מיזוג האוויר . בדלת האוטומטית שחברתנו מספקת קיים פנל שישה מצבים המתאים בעיקר למרכזי קניות, בתי מלון ומקומות אבטחה, דלתות אוטומטיות, הבורר מצבים: מצב פתוח קבוע, מצב עבודה חצי פתיחה של דלת, מצב עבודה פתיחה מלאה של דלת, מצב המאפשר יציאה בלבד, מצב המאפשר כניסה בלבד ומצב המונע את פתיחת הדלת לנכנסים וליוצאים. דלת אוטומטית הזזה, ישנה דלת סיקורית  וישנה דלת פרופיל 2000 . דלת סיקורית היא דלת ללא פרופיל מסגרת בדפנות הדלת עשויה זכוכית מחוסמת 10 מ"מ.

דלת פרופיל 2000 עשויה כולה מפרופיל מסגרת אלומיניום ובתוכה זכוכית מחוסמת 8 מ"מ. בשונה מחברות אחרות בארץ חברתנו מתקינה מסילות ופרופילים מקוריים המיובאים מאיטליה בעוד כאלו המייצרים מסילות אלו בארץ. חשוב לדעת כי חומרי האלומיניום והברזל המיובאים לארץ איכותם עולה בעשרות אחוזים על אלו המיוצרים בארץ. דלת אוטומטית המותקנת בצורה מקצועית תפעל שנים רבות ללא כל תקלה, מסילות דלתות אוטומטיות המיוצרות בארץ נשחקות מהר יותר מהמקוריות המיובאות מחו"ל והבלאי שלהם גבוהה יותר. דלת אוטומטית מחירה פחות ויותר זהה בין החברות השונות אך יש לעמוד על הדקויות כדי להבין בתוך הכתוב בהצעת מחיר מה מספקת לכם כל חברה. חברתנו מתקינה ציוד מקורי בלבד. לחברתנו פתרון למקומות בהם הרוחות חזקות מאוד ומתקינה מסילה תחתונה מקורית משוקעת ברצפה ולא פרופיל U  מאולתר. 

בין סוגי דלתות אוטומטיות שחברתנו מייבאת משווקת ומתקינה תוכלו למצוא:

  • דלתות אוטומטיות קורסות / רגילות
  • דלתות אוטומטיות ציר/ כנף
  • דלתות מיוחדות / טלסקופיות 

 בבואכם לקנות דלת אוטומטית חשוב לקבל הצעת מחיר כתובה לאחר ביקור שטח של איש טכני מקצועי, חשוב לקבל את המידע המקסימלי ולשאול את כל השאלות שבעיניכם חשובות יותר ופחות ובכלל זה לדעת שקיים פתרון למניעת פתיחות סרק ע"י רוחות, תזוזה של עציצים בקרבת דלת אוטומטית, דלתות אוטומטיות, פתרון למניעת פתיחת הדלת בכוח יד, התקנת מנעול חשמלי מגנטי שאינו נוקש בעת נעילתו ושחרורו, פתרונות למניעת פתיחת הדלת האוטומטית ע"י כאלו שעוברים לצד הדלת. האם כן / לא צריך מצבר לפתיחה אוטומטית של הדלת בעת הפסקת חשמל, אביזרי השלמה דלת אוטומטית ועוד. בשנים האחרונות גוברת הדרישה במקומות ציבור לדלתות קורסות המשולבות באינטגרציה למערכת גילוי האש במבנה , דלתות קורסות בנויות עם מנגנון פנימי מיוחד המאפשר לדלתות בבהלת אנשים החוצה להיפתח על ציר החוצה ובכך למנוע התנגשות הולכי רגל בעת מנוסה מהבניין. חשוב לציין כי דלתות קורסות חייבות להיות מיוצרות עם מסגרת אלומיניום ולא ניתן להשתמש בדלת סקורית ( זכוכית ) בלבד .

לא כל פתח ניתן להתאימו לדלת אוטומטית, פעמים רבות אדריכלים מתכננים ומשאירים פתח דלת אוטומטית בלי התחשבות במיקום המנגנון, גובה התקרה האקוסטית מעל המנגנון, קונסטרוקציה אליה יקובע המנגנון ועוד. מניסיוננו רב השנים בתחום דלתות אוטומטיות אנו ממליצים להתייעץ באנשים טכניים מהתחום ולקבל את מקסימום המידע. יש המעוניינים בהתקנת מנעולים ידניים לדלתות האוטומטיות, חסרונם של מנעולים אלו בכך שהם מגבילים את האפשרות לפתיחה מלאה של דלת אוטומטית למקסימום, דלתות אוטומטיות אלו מוגבלות לפתיחה עד המנעול כך שבפועל הם נפתחות עד 90 אחוז מהיכולת המקסימאלית בפתיחתם של דלתות זהות ללא מנעול צילינדר לרצפה. פתרון חלופי למנעול צילינדר הוא מנעול חשמלי המשולב במנגנון האוטומטי של הדלת המבצע את אותה פעולה בדרגת כוח טובה. חשובה גם האטימה של הדלתות במצב סגור מצידה של הדלת. רצפה מפולסת מאפשרת לנו לצמצם את המרווח של הדלת מהרצפה למינימום כך שתימנע חדירת חול לכלוך .

מפרט טכני – דלתות אוטומטיות למילוט (דלתות קורסות)

1. כללי 

1.1 דלתות יציאה בחירום תהיינה דלתות כנפיות הנפתחות עם כיוון המילוט-

כלפי חוץ.

1.1 באותם מקרים בהם עולה הצורך למזעור כמות הדלתות הכנפיות מחד

גיסא ולשימוש בדלתות הזזה אוטומטיות לכניסה/יציאה מאידך גיסא,

ניתן לשלב דלתות הזזה העומדות בדרישות המפרט של הלן:

 

2. זכוכית הדלתות

1.1 הזכוכית שתשולב בדלתות תהיה זכוכית בטיחות בעובי כמוגדר בת"י 1911

(בד"כ 10  עד 12 מ"מ).

1.1 ע"ג ציידן הפנימי של הדלתות תהיה מדבקה ברורה ועליה כיתוב –

"בעת חירום-דחוף".

 

3. מנגנון בהלה

3.1 הדלתות יצוידו במנגנון בריחה שיאפשר ע"י הפעלת כוח ניצב לדלתות

של 76 ניוטון ומעלה להסיט את הכנף כלפי חוץ בזווית של  19 מעלות מכיוון ההזזה.

3.2 פתיחת חירום של הדלת תתאפשר בכל מצב ביניים של הזזה הצידה.

3.3 עם הפעלת הכוח הניצב כמפורט מעלה תפתח הדלת למלוא רוחב הפתח

ללא ירידה כלפי מטה (SAG )

3.4 רוחב הפתח המתקבל יהיה בהתאם לרוחב הפתח הנדרש נטו .

 

4. מנגנוני אבטחה

4.1 במהלך סגירת הדלת, היווצרות התנגדות לתנועת הכנפיים בכוח העולה על 76

ניוטון תגרום להפיכת כיוון התנועה ופתיחת הדלתות.

4.2 בעת הפסקת אספקת חשמל ו/או קבלת פיקוד ממערכת גילוי האש במבנה,

תפתחנה הדלתות למלוא רוחבן ותשארנה כך עד איפוס המערכת או חזרת

אספקת המתח.

4.3 עם דחיפת הדלת תנותק מערכת החשמל ותפקודה כדלת אוטומטית יופסק.

4.4 פתיחה ידנית תתאפשר תמיד, ללא תלות במערכות אופטיות ו/או חשמליות

אחרות בדלת.

 

5. אישורים

5.1 הדלתות ומנגנוני הבטיחות שבהן יישאו אישור של מכון התקנים הישראלי.

באם אין כזה- אזי שווה ערך אירופאי או אמריקאי.

יבוא והפצה בלעדית בישראל מנגנונים לפתיחת דלתות אוטומטית , 

בתקן אירופאי 2004/108/CE  EN 61000-3-2-3

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן