גידור בטיחות לבריכה ללא מסגרת תוצרת חברת RINOX גרמניה 

גידור בטיחות לבריכה ללא מסגרת הופך במהירות הבחירה הראשונה עבור בעלי הבריכה  אדריכלים ומעצבי פנים ומהווה חלק מרכזי של הבית שלך, מעקות זכוכית ללא מסגרת שאנו מציעים ומשווקים הינם בעלי מראה מושך, מודרני ומתוחכם לכל בית שמשדרג את יופי הברכה ומהווה חלק מרכזי של הבית שלך והוא הרחבה של האישיות שלך.

השימוש של זכוכית רבודה 10.76 מ"מ  משוריינת ושקופה על מגוון רחב של מחזקי זכוכית   נירוסטה   פלדות אל חלד בעלת האיכות הטובה ביותר מגדילה את היופי האסתטי של כל בית תוך רמה גבוהה של בטיחות.

בחברת טיפטרוניק פתרונות הנדסה , אנו מוודאים כי מעקה הזכוכית סביב בריכת שחייה הינם  לא רק מושכים מבחינה ויזואלית, אלא גם מציעים הרגעה להורים עם ילדים בשהותם הבריכה. בשל השקיפות המוצעת על ידי לוחות הזכוכית ללא מסגרת שלנו, ההורים או המשפחה יכולים להיות מודעים לילדים בתוך הבריכה בכל עת המושג על ידי זכוכית איכותית שקופה.

בחברת טיפטרוניק פתרונות הנדסה אנו מציעים אפשרויות של מעקה בטיחות פרמיום לבריכה תוצרת חברת  RINOX  גרמניה במחירים תחרותיים והוגנים . 

כל מוצרי הזכוכית שלנו הם מאושרים הם חותמת בנפרד כדי לספק ללקוחותינו הרגעה וחותמת שלנו של איכות. יתר על כן, אנו מציעים אחריות של שבע שנים על כל מוצרי הפרזול של הזכוכית שלנו.

על מנת לבחור מוצרים המתאימים ביותר לצרכים שלך, מעשי  ובטעם, אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים שניתן לספק לצרכים בודדים, יחד עם המומחיות והסיוע של צוות מועיל ומודע. יש לנו את מלוא תשומת הלב עבור שירות הלקוחות להיעזר במומחיות שלנו כדי לעזור לך לקבל החלטה שמתאים את הצורך שלך.

המונח  להוביל בתחום  מגדיר את מושג האמנות שדוחפת את חברתנו , בגבולות וחדשנות ומגדירה מחדש את הסטטוס קוו של מה שהוא נורמלי. זה בדיוק מה שחברה והמוצרים שלנו מציעים: עיצובים מובילים, איכות פרמיום  ובסטנדרטים הגבוהים של איכות

מעקה זכוכית בשנים האחרונות נהפך לדומיננטי בתרבות עיצוב הבית.

ניתן לראות מעקות זכוכית למיניהן המותקנים כמעקה מרפסת, מעקה בריכה וכמובן בגרמי מדרגות,

והן כמעקה המחבר בין קומות הבית השונות והפך מלהיות פרט טריוויאלי בבניה לפריט עיצובי.

טכניקות עיגון הזכוכית במעקות שלנו מתבצעת בכמה אופנים:

ï         מעקה נירוסטה בשילוב זכוכית ע"י תפס מנט.

ï         מעקה זכוכית שתול בתעלה גלויה או סמויה.

ï         מעקה זכוכית מעוגן ע"י עמוד לרצפה / שיש .

ï         מעקה נירוסטה בשילוב זכוכית מעוגנת במסילה

למעקה בראש ובראשונה יש תפקיד פונקציונאלי בטיחותי והוא הגנה מפני נפילה.

התקן הישראלי למעקה זכוכית ,דורש זיגוג זכוכית טריפלקס מחוסמת בעוביים של 5+5 או 8+8 מ"מ ומעלה, בהתאם לדרישות תקן ולאופן בה הזכוכית מותקנת.

בהתקנת מעקה זכוכית יש צורך להתייחס לשני תקנים, לתקן 1142 (תקנים לגבי מעקה) , ולתקן 1099 סעיף 3.2.5.3 (בחירת הזכוכית לשמשת המעקה).

מעקה זכוכית טריפלקס מחוסמת מעלה את רמת הבטיחות וישמש כמחסום גם לאחר נזק או שבירת הזכוכית.

זכוכית בטיחות מחוסמת: היא זכוכית אשר בעת מכה נשברת לרסיסים קטנים אשר אינם יכולים לפגוע באדם כמו חלקי זכוכית חדים וארוכים בזמן שבירת זכוכית רגילה. זכוכית מחוסמת עמידה פי ארבעה מבחינת חוזק מזכוכית רגילה.

זכוכית רבודה: היא למעשה זכוכית רב שכבתית המכונה גם טריפלקס (על שם שלושת השכבות), העשויה משתי שכבות של זכוכית המודבקות ביניהן באמצעות חומר פלסטי (P.V.B), תכונה זו גורמת לזכוכית זו להיסדק לרסיסים הנוצרים עקב הניפוץ להישאר דבוקים לחומר הפלסטי הכולא אותם ומונע את פיזורם. 

מעקות הזכוכית שאותם אנו מציעים ללקוחותינו :

ï         מעקות למדרגות משולבות אלמנט של תאורת לד .

ï         מעקות משולבות זכוכית למרפסת כולל מאחז יד מנירוסטה מוברשת  .

ï         מעקות לבריכה

ï         מעקות כניסה לבית חיצוניות המשולבות אלמנט של תאורת לד אינטגרלית .

למידע נוסף על מעקה הבטיחות שלנו עם תאורת LED  אנא צור אתנו קשר .

ניתן להגיע אלינו בטלפון 048214001 או למלא טופס יצירת הקשר שלנו באתר.

ניתן גם לפנות אלינו באמצעות כתובת הדוא"ל : 

 amoyalas@bezeqint.net

היועצים שלנו עומדים לרשותכם  לכל השאלות שלכם ונשמח לעזור בנושא

 

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן